Türk Hava Yolları Kitaplığı
KİTAPLAR > GERÇEK HAYATTA MBA - THE REAL LIFE MBA

GERÇEK HAYATTA MBA - THE REAL LIFE MBA

Yazar: Jack Welch - Suzy Welch
Çeviri: Pınar Şengözer
Yayına hazırlayan: Utku Umut Bulsun
Sayfa Sayısı: 220
Baskı Yılı: 1.Baskı: Haziran 2016 İst.
ISBN: 978-605-322-307-8
  • GÖZ AT

  • Kitaba ait basın bültenleri,
    General Electric’in efsanevi eski genel müdürü Jack Welch ile Harvard Business Review dergisinin eski genel yayın yönetmeni Suzy Welch’in birlikte kaleme aldıkları Gerçek Yaşamda MBA  “yarın uygulayacağınız teknikleri bugünden öğretme” amacını taşıyan bir iş dünyası rehberi. Wall Street Journal ve New York Times gazetelerinin çok satanlar listesinde yer alan kitap kazanç sağlayan stratejiler, liderlik/yöneticilik ve başarılı bir kariyer için gerçek hayatın girdabında yol almaya yardımcı olmayı amaçlıyor.

    Welch çifti dünyada ve Türkiye’de olay yaratan Kazanmak İstiyorsanız kitabını yayınladıktan sonra (2005) Mumbai’den Silikon Vadisi’ne kadar dünyanın her köşesindeki her boyuttan şirket için danışmanlık yaptılar. 2010’da akreditasyon sahibi kendi MBA programlarını başlattılar; şu ana kadar bu programı bin kişi tamamladı. Bu arada Jack Welch 75’ten fazla firmaya danışmanlık yaptı.  

     “Üniversite mezunundan CEO’ya kadar herkes için iş hayatında nasıl başarılı olunabileceği hakkında açık sözlü ve kapsamlı bir bakış”
    —Bill Gates